Maak kennis met de mensen

Bij Agiver spreek je met mensen, en niet met een bedrijf. We zijn een sterk team, opgebouwd uit stuk voor stuk mensen met een visie, karakter en kennis. We gaan er elke dag ten volle voor, om de techniek meester te blijven, om de klanten te helpen en om alles perfect te laten verlopen.

  • Luc Verreyken

    Accountant - Belastingsconsulent I.A.B. nr. 4755 2N 53 luc.verreyken@agiver.be
  • Nancy Verswyvel

    Accountant - Belastingsconsulent I.A.B. nr. 13320 2N 70 nancy.verswyvel@agiver.be
  • Christine Gilissen

    Boekhouder - Fiscalist B.I.B.F nr. 204.777 christine.gilissen@agiver.be
  • Ann Van Oosterwijck

    Dossierbeheerder ann.vanoosterwijck@agiver.be
  • Nadia De Vos

    Dossierbeheerder nadia.devos@agiver.be
  • Peter Maes

    Dossierbeheerder peter.maes@agiver.be
  • Karin Van Der Heyden

    Dossierbeheerder - Junior karin.vanderheyden@agiver.be
  • Frederik De Cleyn

    Dossierbeheerder - Junior frederik.decleyn@agiver.be
  • Lisa Lemaire

    Assistente lisa.lemaire@agiver.be
  • Kim Verelst

    Assistente kim.verelst@agiver.be
  • Christel Beerens

    Administratie christel.beerens@agiver.be

Agiver - Bisschoppenhoflaan 588 - 2100 Deurne - Belgiƫ - info@agiver.be - T: 03 326 06 26 - F: 03 326 09 44